Pomorski Szlak św. Jakuba

Województwo zachodniopomorskie

RECReate - rewitalizacja europejskiego szlaku kulturowego
na obszarze Południowego Bałtyku

Strona projektu w języju Polskim Project site in English

Imieniny: Erazma, Katarzyny, Beaty

 
 
Aktualności
RSS
Zapisz jako PDF
Zmień rozmiar tekstu

Aplikacja mobilna na smartphony

Poniedziałek, 19 stycznia 2015
Województwo zachodniopomorskie

Miło nam poinformować, że można już pobierać aplikację mobilną na systemy Android oraz iOS poświęconą zachodniopomorskiemu odcinkowi Pomorskiej Drogi Świętego Jakuba. Szlak ten jest pierwszą drogą Jakubową w Polsce, która doczekała się poświęconej sobie aplikacji.

Aplikacja została opracowana przez Fundację promocji dziedzictwa i tożsamości Pomorza POMERANUS ze środków Województwa Zachodniopomorskiego, Gminy Miasto Szczecin oraz darowizny Agnieszki i Krzysztofa Babskich. Prezentuje ona wszystkie odcinki szlaku znajdujące się na terenie województwa zachodniopomorskiego. Zawiera ona szczegółowe informacje na temat odwiedzanych miejscowości i znajdujących się w nich zabytków, dane teleadresowe miejsc, w których można zatrzymać się na nocleg oraz posiłek, jak również miejsc, w których podążający szlakiem otrzymają pieczątki do paszportu pielgrzyma.

Aplikacja dostępna jest bezpłatnie, w trzech wersjach językowych (polskiej, angielskiej, niemieckiej). Jej wersję na system Android można pobrać w sklepie Google Play pod adresem https://play.google.com/store/apps/details?id=com.aliadoglobal.drogajakubowa, natomiast wersja iOS oczekuje obecnie na publikację.

W przyszłości planujemy rozbudować aplikację o kolejne odcinki szlaków Jakubowych na terenie województwa zachodniopomorskiego, w tym o drogę prowadzącą przez Szczecin w kierunku województwa lubuskiego.
 

Październik Listopad 2020 Grudzień
262728293031 1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 123456
Mapy
Kurs e-learningowy
Agencja Reklamowa MiroArt Strony www Słupsk
Loading..
użytkowników online: