Pomorski Szlak św. Jakuba

Województwo zachodniopomorskie

RECReate - rewitalizacja europejskiego szlaku kulturowego
na obszarze Południowego Bałtyku

Strona projektu w języju Polskim Project site in English

Imieniny: Erazma, Katarzyny, Beaty

 
 
Aktualności
RSS
Zapisz jako PDF
Zmień rozmiar tekstu

ZAPROSZENIE NA SZKOLENIE POMORSKA DROGA ŚWIĘTEGO JAKUBA DLA PRZEWODNIKÓW TURYSTYCZNYCH

Piątek, 4 października 2013
Województwo zachodniopomorskie

Urząd Marszałkowski Województwa Zachodniopomorskiego ma przyjemność zaprosić przewodników turystycznych z obszaru Województwa Zachodniopomorskiego na szkolenia poświęcone tematyce Dróg Św. Jakuba w Europie, w Polsce oraz w województwie zachodniopomorskim, stanowiącego nowy produkt turystyczny regionu. Pomorska Droga Św. Jakuba jest odtwarzana na terenie naszego województwa w ramach Europejskiej Współpracy Terytorialnej Południowy Bałtyk „RECReate - Rewitalizacja Europejskiego Szlaku Kulturowego na obszarze Południowego Bałtyku Pomorska Droga św. Jakuba”.

Szkolenia poprowadzi pan dr Tomasz Duda – pracownik naukowy Uniwersytetu Szczecińskiego, licencjonowany przewodnik po Szczecinie i po województwie zachodniopomorskim, współrealizator inwentaryzacji obiektów na Pomorskiej Drodze św. Jakuba i współautor przewodnika po Pomorskiej Drodze Św. Jakuba.

Szkolenie ma na celu

  • podniesienie świadomości uczestników o fakcie położenia regionu na Europejskim Szlaku Kulturowym Camino de Santiago;
  • zapoznanie uczestników z przebiegiem Pomorskiej Drogi św. Jakuba, ze szczególnym uwzględnieniem przebiegu szlaku przez województwo zachodniopomorskie oraz walorami turystyczno-kulturowymi Szlaku w obszarze województwa zachodniopomorskiego
  • podniesienie własnych kompetencji jako przewodnika terenowego po województwie zachodniopomorskim w obszarze Dróg św. Jakuba,
  • wymiana doświadczeń oraz wiedzy pomiędzy uczestnikami szkolenia
  • zainspirowanie do aktywizacji w zakresie kreowania i promocji Szlaku.

W celu ułatwienia dostępu do szkolenia przewodnikom z różnych obszarów województwa, szkolenia odbędą się w dwóch miastach, znajdujących się na Pomorskiej Drodze św. Jakuba

  1. w Szczecinie w dniu 23 października 2013, ul. Piłsudskiego 40-42 sala 400, w godz.10-15.30 (budynek starej przychodni, siedziba Urzędu Marszałkowskiego)
     
  2. w Koszalinie w dniu 24 października 2013, ul. Władysława Andersa 34, sala 160 w godz.10-15.30.

Osoby zainteresowane udziałem w szkoleniu proszone są o wypełnienie formularza zgłoszeniowego i odesłanie go drogą elektroniczną (skan, mail) na adres: szkolenia@dudowie.pl do dnia 16 października 2013.

Szkolenie jest bezpłatne.

Z uwagi na ograniczoną ilość miejsc preferowani są przewodnicy świadczący usługi na obszarze Pomorskiej Drogi św. Jakuba. W związku z tym Organizator zastrzega sobie prawo doboru uczestników szkolenia, biorąc pod uwagę miejsce zamieszkania.

Formularz zgłoszeniowy w wersji doc.

Formularz zgłoszniowy w wersji pdf.

Październik Listopad 2020 Grudzień
262728293031 1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 123456
Mapy
Kurs e-learningowy
Agencja Reklamowa MiroArt Strony www Słupsk
Loading..
użytkowników online: