Pomorski Szlak św. Jakuba

Województwo zachodniopomorskie

RECReate - rewitalizacja europejskiego szlaku kulturowego
na obszarze Południowego Bałtyku

Strona projektu w języju Polskim Project site in English

Imieniny: Erwina, Kamila, Wespazjana

 
 
Aktualności
RSS
Zapisz jako PDF
Zmień rozmiar tekstu

Wybór oferenta - inwentaryzacja

Poniedziałek, 12 września 2011
Województwo zachodniopomorskie

W odpowiedzi na zapytanie ofertowe z dnia 8 sierpnia 2011 na wykonanie inwentaryzacji obiektów na Pomorskiej Drodze Św. Jakuba w wyznaczonym terminie, tj. do dnia 23 sierpnia 2011 r. wpłynęły 4 oferty. Zgodnie z ogłoszeniem, wszystkie oferty zostały ocenione, wg wskazanych kryteriów, indywidualnie przez każdego członka trzyosobowego zespołu oceniającego.

Zestawienie oferentów wraz z przyznaną punktacją:

  1. Zachodniopomorska Izba Turystyki - 50 pkt
  2. INCITIVE Michał Borun & VISTRAD Marek Kowalczyk - 52,94 pkt
  3. WGS84 Polska Sp. z o.o. - 80,05 pkt
  4. Agencja Fotograficzno-Redakcyjna dudowie.pl Małgorzata Duda  - 94,49 pkt

W wyniku dokonanej oceny ofert wykonawcą inwentaryzacji obiektów na Pomorskiej Drodze Św. Jakuba zostaje Agencja Fotograficzno-Redakcyjna dudowie.pl Małgorzata Duda.

W związku z powyższym zwracamy się z prośbą do wszystkich instytucji publicznych, kościelnych, organizacji społecznych oraz podmiotów i osób prawnych i prywatnych o wszelką pomoc Państwu Małgorzacie i Tomaszowi Dudom podczas przeprowadzanej przez nich na zlecenie Urzędu Marszałkowskiego Województwa Zachodniopomorskiego inwentaryzacji obiektów sakralnych, historycznych, noclegowych, gastronomicznych i innych, znajdujących się na Pomorskiej Drodze Św. Jakuba.

Wykonanie inwentaryzacji to znaczący krok w realizacji projektu, mający na celu rozpoznanie obszaru i wyłonienie tych najistotniejszych dla turysty przemierzającego Drogi Św. Jakuba miejsc i obiektów na terenie naszego województwa. To element niezbędny do realizacji dalszych działań związanych z Projektem, tj. m.in. wytyczenia, oznakowania i promocji Pomorskiej Drogi Św. Jakuba.

Dla uzyskania pełnej informacji o obiektach na Szlaku niezbędna jest pomoc i wsparcie uzyskane od właścicieli i zarządców tych obiektów, o które serdecznie prosimy i za każdą okazaną pomoc bardzo dziękujemy. Jesteśmy przekonani, że współpraca ta przyczyni się do rozwoju Szlaku, dzięki czemu Pomorską Drogę św. Jakuba będziemy mogli nazwać naszym wspólnym sukcesem.

www.turystyka.wzp.pl

 

Mapy
Kurs e-learningowy
Agencja Reklamowa MiroArt Strony www Słupsk
Loading..
użytkowników online: